Narzędzia


NARZĘDZIA RĘCZNE

Szanowni Państwo

Od ponad 20-tu lat dostarczamy profesjonalne narzędzia ręczne renomowanych producentów.
W naszej ofercie znajdziecie narzędzia dla przemysłu, służb utrzymania ruchu, specjalistyczne narzędzia dla motoryzacji, lotnictwa, górnictwa oraz wielu innych specjalistycznych branż.
Na potrzeby naszych klientów importujemy specjalne produkty z Europy, Ameryki Północnej oraz Azji.
Poniżej przestawiamy częściową ofertę wybranych producentów :

NARZĘDZIA EXPROTOOLS

W roku 2012 wprowadziliśmy do naszej oferty własną markę profesjonalnych narzędzi pod nazwą Exprotools. Wybrani renomowani producenci z Europy i Azji produkują na nasze potrzeby profesjonalne narzędzia ręczne, wózki warsztatowe, lampy LED, wiertła do metalu, frezy z węglika spiekanego. Wszystkie oferowane produkty pod marką Exprotools są stale dostępne z naszego centralnego magazynu w Gajkowie.

KATALOG EXPRO

ELEKTRONARZĘDZIA I PNEUMATYKA

W prawie każdym warsztacie potrzebne są elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne. Również w tym zakresie oferujemy bardzo szeroki wybór sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń.
Nasze działania koncentrują się nie tylko na dostawie urządzeń, ale również na serwisie i naprawie dostarczonych produktów.
Dla wybranych marek produktów oferujemy usługę All-Inclusive.

MATERIAŁY ŚCIERNE

Obróbka powierzchni to bardzo ważny element wśród naszych dostaw. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami. Znajdziemy dla Państwa najbardziej ekonomiczne i najstosowniejsze rozwiązanie do obróbki powierzchni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty firm :

TECHNIKA POMIAROWA

Narzędzia pomiarowe są podstawą nowoczesnego miernictwa w przemyśle.
Konieczność stosowania coraz bardziej precyzyjnych i niezawodnych narzędzi zobowiązuje dostawców do oferowania wysokiej jakości przyrządów pomiarowych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną i sprawdzoną ofertę wysokiej jakości produktów.

MEBLE WARSZTATOWE

Meble warsztatowe, wyposażenie zakładu, które z jednej strony są bardzo trwałe, a z drugiej strony są perfekcyjnie wykonane to zalety produktów oferowanych przez naszą spółkę. Dostawa mebli warsztatowych oraz produktów wyposażenia zakładu to również profesjonalny serwis wraz z ustawieniem i złożeniem dostarczonych produktów.


BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Oferujemy kompleksową ofertę w zakresie środków indywidualnej ochrony.

Zajmujemy się dostawami:

  • obuwia ochronnego,
  • rękawic ochronnych,
  • ochrony głowy i twarzy,
  • odzieży roboczej.

PROFESJONALNE NARZĘDZIA DLA LOTNICTWA

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi instalacyjnych amerykańskiej firmt GAGE BILT, przeznaczonych do obsługi połączeń nitowanych dla lotnictwa i przemysłu. Są to zarówno nitownice pneumatyczne, hydrauliczne, jak i szeroki asortyment końcówek do nitownic i wyposażenie dodatkowe. PRONAR jest generalnym przedstawicielem firmy GAGE BILT na terenie Polski.