O nas


PRONAR istnieje od 1994 roku i aktualnie jest jednym z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce.

Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG i współpracujemy bezpośrednio z producentami maszyn i narzędzi z krajów Unii Europejskiej,
USA i wielu krajów Azji.

Od 2001 roku poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o zabudowę samochodów użytkowych w systemie Bott Vario. Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy
BOTT GmbH w Polsce.

Od roku 2014 jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce amerykańskiego producenta narzędzi pneumatycznych dla lotnictwa i przemysłu firmy Gage Bilt Inc.

Od roku 2005 posiadamy certyfikat ISO 9001 nadany przez TUV Rheinland.


Nasze oddziały


W 1998 roku otwarto pierwszy oddział firmy w Poznaniu, obsługujący klientów z terenu Polski
północno-zachodniej.

W roku 1998 powstało w Niemczech, przy granicy polsko-niemieckiej w miejscowości Markersdorf biuro zakupowe zajmujące się organizacją dostaw towaru od naszych dostawców z Unii Europejskiej.

Z początkiem 2004 roku na terenie Warszawy uruchomiliśmy oddział obsługujący klientów z Polski centralnej
i wschodniej. W 2005 roku rozpoczął działalność oddział w Krakowie, obejmujący obszarem Polskę południową. W połowie 2006 roku powstały nowe oddziały w Szczecinie i Lublinie. W maju 2017 roku otworzyliśmy nowy oddział firmy w Zabrzu, który usprawni obsługę klientów na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

Współpracujemy z ponad 350 producentami i przedstawicielami handlowymi na całym świecie.