HISTORIA FIRMY

Poznaj nas!

Na rynku narzędziowym istniejemy od 1994 roku i aktualnie jesteśmy jednym z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce. Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG.

W katalogu znajda Państwo ponad 35000 produktów, w tym: narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia precyzyjne, urządzenia budowlane, oświetlenie dla warsztatów, zaopatrzenie warsztatów i przemysłu elektronarzędzi, zaopatrzenia w zakresie BHP, techniki pomiarowej i powierzchniowej, techniki spawania, łączenia czy systemy okuć i techniki bezpieczeństwa.

Współpracujemy z ponad 350 producentami narzędzi i przedstawicielami handlowymi na całym świecie.

Wyznacznikiem i celem naszej firmy jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Cały czas doskonalimy się, by móc najlepiej  odpowiadać na potrzeby naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Od roku 2005 posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 nadany przez TUV Rheinland.

Pronar o nas
0
Lat doświadczenia
0
Lokalizacji w Polsce
0
Producentów i dostawców
0
Zadowolonych klientów

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dowiedz się, dlaczego
warto nam zaufać
null

Kompleksowa oferta

Bogata oferta narzędzi, elektronarzędzi, urządzeń przemysłowych i serwis wraz z usługą kalibracji. Oferujemy także usługi znakowania a także druk 3d.
null

Atrakcyjne warunki handlowe

Dbamy o potrzeby  naszych Klientów i cenimy sobie dobrą długofalową współpracę. Chętnie porozmawiamy o Twoim biznesie.
null

Dostępność stanów magazynowych

Dostępność na poziomie 97%. W asortymencie mamy ponad 350 tysięcy narzędzi od autoryzowanych dostawców.  Zapytaj o katalog!
null

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy techniczni chętnie pomogą w wyborze najlepszych narzędzi. Nasze oddziały zlokalizowane są w sześciu miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Zabrzu, Lublinie, Szczecinie. Główna siedziba firmy znajduje się w Gajkowie pod Wrocławiem.
null

Bogaty katalog

Dostępne także w wersji elektronicznej. A w nim same najlepsze profesjonalne marki: Facom, Helios Preisser, Knipex, Expro, Promat, Chicago Pneumatic, Bosch, Pferd, Gedore, Amf, 3M, Scangrip, Loctite, Bott, Alfra, Martor, Kukko, Gesipa, Makita, Stanley i inne
null

Bezpieczne zakupy on-line 24h

Wygodne i praktyczne rozwiązanie, rozbudowany system e-procurement. W naszym sklepie odzwierciedlimy wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie, jeśli tego potrzebujesz. Warto skorzystać także z cyklicznych promocji i akcji specjalnych.
Nasze oddziały

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Dostarczamy profesjonalne maszyny i narzędzia dla przemysłu, motoryzacji oraz firm handlowych na terenie całego kraju.

Od 2001 roku rozwinęliśmy działalność o zabudowy samochodów użytkowych w systemie Bott Vario. Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy BOTT GmbH w Polsce.

W 1998 roku otworzyliśmy pierwszy oddział firmy w Poznaniu, obsługujący klientów z terenu Polski północno-zachodniej.

W tym samym czasie utworzyliśmy biuro zakupowe przy granicy polsko-niemieckiej w Markersdorf dla lepszej organizacji dostaw towaru od naszych dostawców z Unii Europejskiej.

Z początkiem 2004 w Warszawie uruchomiliśmy oddział obsługujący klientów z Polski centralnej i wschodniej. W 2005 roku rozpoczęliśmy działalność także w Krakowie, obejmujący obszarem Polskę południową. W połowie 2006 roku utworzyliśmy nowe oddziały w Szczecinie i Lublinie. W maju 2017 roku otworzyliśmy nowy oddział firmy w Zabrzu, celem obsługi klientów na terenie województwa śląskiego i opolskiego.